Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

 

НАКАЗ

10.06.2020р.                                                                                                      №6-у

                         

Про перевід Видрашко Графіні                                              

 

Відповідно до пункту 7  наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку із не відвідуванням закладу загальної середньої освіти

НАКАЗУЮ:

Залишити на повторний курс навчання у 3 класі Видрашко Графіню Аркадіївну

          

 

 

 

 

Директор закладу                                                         В.М.Голубенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

 

НАКАЗ

10.06.2020р.                                                                                                      № 8-у

                         

Про перевід учнів 1-10 класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 1-10 класів:

          

              з 1-А до 2-А класу

  1.  

 Аністратенко Владиславу Євгенівну

  1.  

Бабенко Даніеля Олександровича

  1.  

Безрукаву Мішель Андріївну

  1.  

Безушенко Дарью Олегівну

  1.  

Белінського Артема Владиславовича

  1.  

Гнитка Максима Васильовича

  1.  

Дрібнохода Нікіту Руслановича

  1.  

Корецького Богдана Генадійовича

  1.  

Кузміченко Іллю Леонідовича

  1.  

Купріянова Олександра Віталійовича

  1.  

Кутаса Володимира Павловича

  1.  

Левінську Ольгу Олександрівну

  1.  

Остапенко Ельвіру Вікторівну

  1.  

Решетніка Івана Івановича

  1.  

Рєзва Даниїлу Олександрівну

  1.  

Чиканчій Марка Валерійовича

  1.  

Чумаченко Аліну Олександрівну

  1.  

Шкуропат Віталіну Віталіївну

  1.  

Шкуропата Кіріла Івановича

  1.  

Шкуропата Марка Володимировича

 

               з 1 Б до 2-Б

  1.  

Бобошко Софію Віталіївну

  1.  

Божко Катерину Дмитрівну

  1.  

Голубову Софію Анатоліївну

  1.  

Гречкосія Данила Валерійовича

  1.  

Гречкосія Івана Віталійовича

  1.  

Джумаєву Дарю Сергіївну

  1.  

Залєвського Артема Андрійовича

  1.  

Коваленка Артеа Сергійовича

  1.  

Коваленко Олександру Сергіївну

  1.  

Мишелов Маріанну Ігорівну

  1.  

Остапенка Сергія Сергійовича

  1.  

Петренка Валентина Руслановича

  1.  

Пишненко Олександра Олександровича

  1.  

Решетніка Євгена Євгеновича

  1.  

Смирного Тимофія Євгенійовича

  1.  

Ткаченка Олега Віталійовича

  1.  

Унтілу Даніелу Георгіївну

  1.  

Фоменка Євгена Миколайовича

  1.  

Фоменко Кристину Сергіївну

  1.  

Чумаченко Катерину Романівну

 

                з 2-А до 3-А класу

  1. Бабенко Іванну Олегівну
  2. Бабенка Романа Юрійовича
  3. Бабенка Ярослава Володимировича
  4. Бобошко Евеліну Миколаївну
  5. Бондарюк Надію Вікторівну
  6. Калініченка Євгена Олександровича
  7. Карлюк Софію Марянівну
  8. Каракуліна Дениса Олександровича
  9. Климчук Маргариту  Петрівну
  10. Радзевського Марка Васильовича
  11. Решетніка Михайла Вячеславовича
  12. Решетнік Софію Миколаївну
  13. Слободенюк Катерину Євгенівну
  14. Смирного Вячеслава Олеговича
  15. Смирного Олександра Сергійовича
  16. Ткаченко Віталіну Віталіївну
  17. Ткаченко Аліну Володимирівну
  18. Чумаченка Богдана Максимовича
  19. Чумаченко Софію Олексіївну
  20. Шкуропат Анну Володимирівну
  21. Шкуропта Артема Сергійовича

з 2-Б до 3-Б класу

  1. Бабіч Інну Василівну
  2. Барбасуру Максима Володимировича
  3. Бойченко Анну Олександрівну
  4. Городніченка Артема Олександровича
  5. Жекова Філіппа Анатолійовича
  6. Зелінського Павла Сергійовича
  7. Ігнаьєва Олексій Олексійовича
  8. Коваленка Владислава Олеговича
  9. Колдарє Давида Вячеславовича
  10. Кочмар Дарю Іванівну
  11. Муту Аріну Петрівну
  12. Нікульчу Андрія Владиславовича
  13. Решетнік Михайла Володимировича
  14. Судак Ангеліну Анатоліївну
  15. Суслову Юлію Олександрівну
  16. Шкуріну Артема Вячеславовича
  17. Шкурину Миколу Олексійовича
  18. Шкуропата Віталія Віталійовича

          з 3-А до 4-А класу

  1. Аністратека Данила Олександровича
  2. Божко Анастасію Дмитрівну
  3. Васютіна Павла Андрійовича
  4. Дрібнохода Веніаміна Павловича
  5. Ігнатенка Сергія Івановича
  6. Касяненка Максима Рувимовича
  7. Коваленка Рувима Олеговича
  8. Ковалья Владислава Валентиновича
  9. Коноваленка Артема Володимировича
  10. Куліковського Богдана Євгенійовича
  11. Лагодзинську Дарю Олексіївну
  12. Мардвінову Валентину Сергіївну
  13. Нікульчу Олексія Владиславовича
  14. Петренка Демяна Михайловича
  15. Решетнік Ірину Володимирівну
  16. Решетніка Володимира Володимировича
  17. Сіміненка Рустама Романовича
  18. Шавловського Едуарда Миколайовича
  19. Шаргородську Софію Сергіївну

           з 3-Б до 4-Б класу

  1. Акчебаш Еллу Артурівну
  2. Бобошка Андрія Сергійовича
  3. Бобошка Матвія Миколайовича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Вачева Богдана Івановича
  6. Галічина Юрія Сергійовича
  7. Джумаєва Олександра Вадимовича
  8. Дрібноход Карину Павлівну  (інд.)
  9. Жекова Олександра Анатолійовича
  10. Кипариса Владислава Валентиновича
  11. Коноваленко Вікторію Василівну
  12. Копайгородського  Данила Івановича
  13. Кушніренко Діану Володимирівну
  14. Решетніка Андрія Сергійовича
  15. Склярова Давида Вікторовича (інд)
  16. Слободенюк Катерину Сергіївну
  17. Чиканчій Ангеліну Валеріївну
  18. Шкурину Ольгу Олександрівну
  19. Шутила Михайла Олександровича (інд)

         з 4-А до 5-А класу

  1. Безрукаву Анну Анатоліївну
  2. Бобошка Андрія Миколайовича
  3. Грічкосія Артема Ігоровича
  4. Дрібнохода Івана Юрійовича
  5. Дубову Алевтину Юріївну
  6. Ісак Віталія Івановича
  7. Каракуліна Віктора Олександровича
  8. Мишелова Данила Денисовича
  9. Павленка Андрія Андрійовича
  10. Павлову Марію Вікторівну
  11. Радзевську Дар'ю Василівну
  12. Решітник Вікторію Андріївну
  13. Самотой Єву Василівну 
  14. Ткаченка Вячеслава Віталійовича
  15. Шкуропата Володимира Володимировича

         з 4-Б до 5-Б класу

  1. Галічина Валентина Сергійовича
  2. Зелінського Олександра Сергійовича
  3. Касьяненка Дениса Сергійовича
  4. Кірона Давида Володимировича
  5. Коноваленко Анастасію Володимирівну
  6. Ніколенко Лесю Романівну
  7. Остапенко Лесю Сергіївну
  8. Подоленко Валерію Валеріївну
  9. Рибакова Максима Вячеславовича
  10. Смирного Андрія Валерійовича
  11. Фаркаша Дмитра Євгеновича
  12. Чернегу Марину Іванівну
  13. Чернова Максима Вікторовича
  14.  Шавловського Миколу Миколайовича
  15. Шаргородську Марію Сергіївну
  16. Шкуріну Ольгу Олексіївну

 

        з 5-А до 6-А класу

  1. Бойченко Катерину Андріївну
  2. Бондарюк Наталю Андріївну
  3. Дрібноход Дану Сергіївну
  4. Дрібноход Роксану Русланівну
  5. Дубову Римму Аркадіївну
  6. Недялкову Еллу Ігорівну
  7. Новікова Анастасія Геннадіївну
  8. Петренко Ангеліну Павлівну
  9. Петренка Даніїла Миколайовича
  10. Решетнік Карину Володимирівну
  11. Слободенюка Джейкоба Сергійовича
  12. Хану Віктора Михайловича
  13. Хану Вікторію Михайлівну
  14. Чумаченко Анну Олександрівну
  15. Чумаченка Сергія Сергійовича
  16. Шкуріну Вікторію Володимирівну
  17. Шкурину Володимира Олексійовича
  18. Чиканчій Анастасію Валеріївну
  19. Садохіну Валерію Георгіївну

З 5-Б до 6-Б класу

  1. Аністратенка Дмитра Олександровича
  2. Бабенко Юліану Юріївну
  3. Бабіча Романа Васильовича
  4. Барбасуру Карину Володимирівну
  5. Городніченко Світлану Олександрівну
  6. Гречкосія Максима Валерійовича
  7. Гречкосія Олександра Віталійовича
  8. Ігнатенка Олександру Іванівну

9.   Касяненка Андрія Віталійовича

10. Кірон Інна Володимирівна

11. Коваленко Єлизавета Сергіївна

12. Кочмара Івана Івановича

13. Логодзинського Андрія Олександровича

14. Остапенко Емму Сергіївну

15. Решетнік Ангеліну Анатоліївну

16. Рошка Максима Сергійовича

17. Смирного Валентина Павловича

18. Федоркан Діану Олександрівну

19. Чернявську Ілону Юріївну

20. Чумаченка Ростислава Миколайовича

 

           з 6-А до 7-А класу

  1. Бобошко Інну Сергіївну
  2. Бобошко Лесю Іванівну
  3. Бобошка Миколу Миколайовича
  4. Бобошка Павла Валерійовича
  5. Бондарюк Марію Вікторівну
  6. Дрібноход Діану Андріївну
  7. Зенченка Максима Тарасовича
  8. Коваленко Анастасію Валеріївну
  9. Комнатного Богдана Івановича
  10. Копайгородського Богдана Івановича
  11. Купріянову Анну Віталіївну
  12.  Маленко Софію Вадимівну
  13.  Решетник Лесю Миколаївну
  14.  Самотой Ліану Василівну
  15.  Ткаченка Артема Геннадійовича
  16.  Чернявського Костянина Анатолійовича
  17.  Шкуропата Володимира Євгеновича
  18.   Шкуропата Дмитра Сергійовича
  19. Шкуропата Кирила Володимировича     

з 6-Б до 7-Б класу

  1. Бабіча Давида Васильовича
  2. Гречкосій Аллу Валеріївну
  3. Гречкосій Віталіну Віталіївну
  4. Зелінського Сергія Сергійовича
  5. Іваненко Ольгу Олександрівну
  6. Куліковського Олександра Олександровича
  7. Кушниренко Ангеліну Павлівну
  8. Кушніренко Катерину Віталіївну
  9. Лагодзинську Діану Олексіївну
  10. Назарову Марію Яківну
  11. Парамонову Аліну Олександрівну
  12. Парамонову Олександру Олександрівну
  13. Петренко Анну Михайлівну
  14. Тайбан Евеліну Іллівну
  15.  Ткаченко Ірину Віталіївну
  16. Чумаченко Дарю Віталіївну
  17.   Шаргородського Олексія Сергійовича
  18. Шкуріну Дарю Андріївну
  19. Шутила Дмитра Олександровича

з 7-А до 8-А класу       

  1. Аністратенко Катерину  Сергіївну
  2. Безрукавого Станіслава Андрійовича
  3. Галічину Марію Сергіївну
  4. Іваненко Вікторію Олександрівну
  5. Касьяненко Аліну Олександрівну
  6. Квашу Ангеліну Дмитрівну
  7. Колесніченка Ростислава Валерійовича
  8. Мишелова Максима Денисовича
  9.  Моргун Олександра Олександровича
  10. Остапенко Інну Сергіївну
  11. Склярова Тимофія Вікторовича
  12. Станєва Івана Руслановича
  13. Ткаченка Анатолія Віталійовича
  14. Фоменка назара Миколайовича
  15. Чумаченко Анну Іванівну
  16. Чумаченко Катерину Юріївну
  17. Чумаченка Олександра Юрійовича
  18. Шавловську Тетяну Миколаївну

з 7-Б до 8-Б класу

  1. Безушенка Данила Віталійовича
  2. Бондарюка Івана Вікторовича
  3. Друбнохода Артема Анатолійовича
  4. Дубову Єлизавету Сергіївну
  5. Комнатну Анастасію Іванівну
  6. Кутаса Олександра Володимировича
  7. Матвеєву Наталію Дмитрівну
  8. Мишалова Станіслава Сергійовича
  9. Морхову Анастасію Ігорівну
  10. Ониська Андрія Юрійовича
  11. Олішевську Ангеліну Олександрівну
  12. Павлову Анастасію Вікторівну
  13. Пишненка Сергія Яновича
  14. Полякова Назара Валерійовича
  15. Сімінченка Ярослава Андрійовича
  16. Сватаненко Богдана Володимировича
  17. Смирного Євгенія Олександровича
  18. Решетніка Артема Вячеславовича
  19. Решетніка Євгена Андрійовича
  20. Чумаченка Іллю Олексійовича  
  21. Шкуропат Еліану Володимирівну 

з 8 до 9 класу                              

  1. Бабіч Емму Василівну
  2. Бобошка Максима Миколайовича
  3. Бобошко Нелю Миколаївну
  4. Бойченко Анастасію Сергіївну
  5. Дрібнохода Андрія Павловича
  6. Заболотну Валерію Володимирівну
  7. Заболотнього Петра Володимировича
  8. Захарченко Анну Олександрівну
  9. Звонкову Крістіну Віталіївну
  10. Захарченка Миколу Миколайовича
  11. Зелінську Ліну Сергіївну
  12. Касяненка Веніаміна Віталійовича
  13. Касяненко Віталіну Віталіївну
  14. Копайгородського Ярослава Івановича
  15. Кузьменка Ігоря Павловича
  16. Кушніренко Анастасію Вікторівну
  17. Іваненко Наталію Олександрівну
  18. Пашковську Анастасію Вадимівну
  19. Полякову Варвару Валеріївну
  20. Пишненка Станіслава Юрійовича
  21. Судака Дмитра Анатолійовича
  22. Тарасенка Олександра Олександровича
  23. Чернявського Євгенія Юрійовича
  24. Чумаченко Анастасію Іванівну
  25. Чумаченка Едуарда Олександровича
  26. Чумаченка Євгенія Романовича
  27. Шавловського Максима Миколайовича
  28. Шкурину Катерину Володимирівну
  29. Решетнік Тетяну Володимирівну
  30. Сіміненко Вікторію Романівну
  31. Штаєрман Вікторію Марківну

з 9 до 10 класу

  1. Аністратенко Карину Віталіївну
  2. Бабіч Вадима Васильовича
  3. Бабенка Кирила Володимировича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Гавриленка Дмитра Олександровича
  6. Городниченка Олексія Сергійовича
  7. Дубову Ольгу Аркадіївну
  8. Дрібноход Софію Андріївну
  9. Догу Володимира Сергійовича
  10. Заболотнього Дениса Олеговича
  11. Зенченка Володимира Вячеславовича
  12. Кутас Ангеліну Павлівну
  13. Куліковську Аліну Олександрівну
  14. Кривошеєва Пилипа Миколайовича
  15. Маленко Раїсу Володимирівну
  16. Остапенка Валентина Сергійовича
  17. Пашковського Артема Олександровича
  18. Решетнік Іванну Іванівну
  19. Решетнік Тетяну Володимирівну
  20. Смирну Валерію Валеріївну
  21. Смирного Максима Павловича
  22. Степаненко Анну Сергіївну
  23. Федоркан Каріну Олександрівну
  24. Фоміну Діану Дмитрівну
  25. Чернявську Анастасію Миколаївну
  26. Чумаченка Максима Миколайовича
  27. Шаргородського Назара Сергійовича
  28. Шкуро пата Андрія Євгеновича
  29. Шкуро пат Юлію Тимофіївну
  30. Шутило Даніелу Сергіївну

       З 10-А до 11-А

  1. Агу Тетяну Вікторівну
  2. Бабенко Діану Юріївну
  3. Бабич Анастасію Іванівну
  4. Владиченко Ірину Русланівну
  5. Городниченка Олексія Сергійовича
  6. Гореєва Віктора Леонідовича
  7. Грічкосій Нікіту Сергійовича
  8. Карайван Станіслава Олександровича
  9. Кушниренка Івана Павловича
  10. Маленко Яну Володимирівну
  11. Морхова Рувима Ігоровича
  12. Пишненка Руслана Яновича
  13. Рошка Анастасію Сергіївну
  14. Слободенюк Діану Сергіївну
  15. Смирного Владислава Вікторовича
  16. Царенко Марину Іванівну
  17. Чумаченко Анастасію Олександрівну

           з 10-Б до 11-Б класу

  1. Бабіч Єлізавету Василівну
  2. Барбасуру Івана Володимировича
  3. Бобошко Олесю Сергіївну
  4. Бондарюк Діану Вікторівну
  5. Гранковську Марину Олекксандрівну
  6. Гречкосій Діну Валеріївну
  7. Заболотную Ірину Володимирівну
  8. Зелінського Вадима Сергійовича
  9. Костенка Олексія Олександровича
  10. Назарова Івана Яковича
  11. Петренко Інгу Олександрівну
  12. Пишненко Діану Юріївну
  13. Уляновського Івана Олександровича
  14. Чумаченка Віталія Юрійовича

 

 

 

 

Директор закладу                                     В.М.Голубенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

 

НАКАЗ

10.06.2020р.                                                                                                      №6-у

                         

Про перевід Видрашко Графіні                                              

 

Відповідно до пункту 7  наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку із не відвідуванням закладу загальної середньої освіти

НАКАЗУЮ:

Залишити на повторний курс навчання у 3 класі Видрашко Графіню Аркадіївну

          

 

 

 

 

Директор закладу                                                         В.М.Голубенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

 

НАКАЗ

10.06.2020р.                                                                                                      № 8-у

                         

Про перевід учнів 1-10 класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 1-10 класів:

          

              з 1-А до 2-А класу

  1.  

 Аністратенко Владиславу Євгенівну

  1.  

Бабенко Даніеля Олександровича

  1.  

Безрукаву Мішель Андріївну

  1.  

Безушенко Дарью Олегівну

  1.  

Белінського Артема Владиславовича

  1.  

Гнитка Максима Васильовича

  1.  

Дрібнохода Нікіту Руслановича

  1.  

Корецького Богдана Генадійовича

  1.  

Кузміченко Іллю Леонідовича

  1.  

Купріянова Олександра Віталійовича

  1.  

Кутаса Володимира Павловича

  1.  

Левінську Ольгу Олександрівну

  1.  

Остапенко Ельвіру Вікторівну

  1.  

Решетніка Івана Івановича

  1.  

Рєзва Даниїлу Олександрівну

  1.  

Чиканчій Марка Валерійовича

  1.  

Чумаченко Аліну Олександрівну

  1.  

Шкуропат Віталіну Віталіївну

  1.  

Шкуропата Кіріла Івановича

  1.  

Шкуропата Марка Володимировича

 

               з 1 Б до 2-Б

  1.  

Бобошко Софію Віталіївну

  1.  

Божко Катерину Дмитрівну

  1.  

Голубову Софію Анатоліївну

  1.  

Гречкосія Данила Валерійовича

  1.  

Гречкосія Івана Віталійовича

  1.  

Джумаєву Дарю Сергіївну

  1.  

Залєвського Артема Андрійовича

  1.  

Коваленка Артеа Сергійовича

  1.  

Коваленко Олександру Сергіївну

  1.  

Мишелов Маріанну Ігорівну

  1.  

Остапенка Сергія Сергійовича

  1.  

Петренка Валентина Руслановича

  1.  

Пишненко Олександра Олександровича

  1.  

Решетніка Євгена Євгеновича

  1.  

Смирного Тимофія Євгенійовича

  1.  

Ткаченка Олега Віталійовича

  1.  

Унтілу Даніелу Георгіївну

  1.  

Фоменка Євгена Миколайовича

  1.  

Фоменко Кристину Сергіївну

  1.  

Чумаченко Катерину Романівну

 

                з 2-А до 3-А класу

  1. Бабенко Іванну Олегівну
  2. Бабенка Романа Юрійовича
  3. Бабенка Ярослава Володимировича
  4. Бобошко Евеліну Миколаївну
  5. Бондарюк Надію Вікторівну
  6. Калініченка Євгена Олександровича
  7. Карлюк Софію Марянівну
  8. Каракуліна Дениса Олександровича
  9. Климчук Маргариту  Петрівну
  10. Радзевського Марка Васильовича
  11. Решетніка Михайла Вячеславовича
  12. Решетнік Софію Миколаївну
  13. Слободенюк Катерину Євгенівну
  14. Смирного Вячеслава Олеговича
  15. Смирного Олександра Сергійовича
  16. Ткаченко Віталіну Віталіївну
  17. Ткаченко Аліну Володимирівну
  18. Чумаченка Богдана Максимовича
  19. Чумаченко Софію Олексіївну
  20. Шкуропат Анну Володимирівну
  21. Шкуропта Артема Сергійовича

з 2-Б до 3-Б класу

  1. Бабіч Інну Василівну
  2. Барбасуру Максима Володимировича
  3. Бойченко Анну Олександрівну
  4. Городніченка Артема Олександровича
  5. Жекова Філіппа Анатолійовича
  6. Зелінського Павла Сергійовича
  7. Ігнаьєва Олексій Олексійовича
  8. Коваленка Владислава Олеговича
  9. Колдарє Давида Вячеславовича
  10. Кочмар Дарю Іванівну
  11. Муту Аріну Петрівну
  12. Нікульчу Андрія Владиславовича
  13. Решетнік Михайла Володимировича
  14. Судак Ангеліну Анатоліївну
  15. Суслову Юлію Олександрівну
  16. Шкуріну Артема Вячеславовича
  17. Шкурину Миколу Олексійовича
  18. Шкуропата Віталія Віталійовича

          з 3-А до 4-А класу

  1. Аністратека Данила Олександровича
  2. Божко Анастасію Дмитрівну
  3. Васютіна Павла Андрійовича
  4. Дрібнохода Веніаміна Павловича
  5. Ігнатенка Сергія Івановича
  6. Касяненка Максима Рувимовича
  7. Коваленка Рувима Олеговича
  8. Ковалья Владислава Валентиновича
  9. Коноваленка Артема Володимировича
  10. Куліковського Богдана Євгенійовича
  11. Лагодзинську Дарю Олексіївну
  12. Мардвінову Валентину Сергіївну
  13. Нікульчу Олексія Владиславовича
  14. Петренка Демяна Михайловича
  15. Решетнік Ірину Володимирівну
  16. Решетніка Володимира Володимировича
  17. Сіміненка Рустама Романовича
  18. Шавловського Едуарда Миколайовича
  19. Шаргородську Софію Сергіївну

           з 3-Б до 4-Б класу

  1. Акчебаш Еллу Артурівну
  2. Бобошка Андрія Сергійовича
  3. Бобошка Матвія Миколайовича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Вачева Богдана Івановича
  6. Галічина Юрія Сергійовича
  7. Джумаєва Олександра Вадимовича
  8. Дрібноход Карину Павлівну  (інд.)
  9. Жекова Олександра Анатолійовича
  10. Кипариса Владислава Валентиновича
  11. Коноваленко Вікторію Василівну
  12. Копайгородського  Данила Івановича
  13. Кушніренко Діану Володимирівну
  14. Решетніка Андрія Сергійовича
  15. Склярова Давида Вікторовича (інд)
  16. Слободенюк Катерину Сергіївну
  17. Чиканчій Ангеліну Валеріївну
  18. Шкурину Ольгу Олександрівну
  19. Шутила Михайла Олександровича (інд)

         з 4-А до 5-А класу

  1. Безрукаву Анну Анатоліївну
  2. Бобошка Андрія Миколайовича
  3. Грічкосія Артема Ігоровича
  4. Дрібнохода Івана Юрійовича
  5. Дубову Алевтину Юріївну
  6. Ісак Віталія Івановича
  7. Каракуліна Віктора Олександровича
  8. Мишелова Данила Денисовича
  9. Павленка Андрія Андрійовича
  10. Павлову Марію Вікторівну
  11. Радзевську Дар'ю Василівну
  12. Решітник Вікторію Андріївну
  13. Самотой Єву Василівну 
  14. Ткаченка Вячеслава Віталійовича
  15. Шкуропата Володимира Володимировича

         з 4-Б до 5-Б класу

  1. Галічина Валентина Сергійовича
  2. Зелінського Олександра Сергійовича
  3. Касьяненка Дениса Сергійовича
  4. Кірона Давида Володимировича
  5. Коноваленко Анастасію Володимирівну
  6. Ніколенко Лесю Романівну
  7. Остапенко Лесю Сергіївну
  8. Подоленко Валерію Валеріївну
  9. Рибакова Максима Вячеславовича
  10. Смирного Андрія Валерійовича
  11. Фаркаша Дмитра Євгеновича
  12. Чернегу Марину Іванівну
  13. Чернова Максима Вікторовича
  14.  Шавловського Миколу Миколайовича
  15. Шаргородську Марію Сергіївну
  16. Шкуріну Ольгу Олексіївну

 

        з 5-А до 6-А класу

  1. Бойченко Катерину Андріївну
  2. Бондарюк Наталю Андріївну
  3. Дрібноход Дану Сергіївну
  4. Дрібноход Роксану Русланівну
  5. Дубову Римму Аркадіївну
  6. Недялкову Еллу Ігорівну
  7. Новікова Анастасія Геннадіївну
  8. Петренко Ангеліну Павлівну
  9. Петренка Даніїла Миколайовича
  10. Решетнік Карину Володимирівну
  11. Слободенюка Джейкоба Сергійовича
  12. Хану Віктора Михайловича
  13. Хану Вікторію Михайлівну
  14. Чумаченко Анну Олександрівну
  15. Чумаченка Сергія Сергійовича
  16. Шкуріну Вікторію Володимирівну
  17. Шкурину Володимира Олексійовича
  18. Чиканчій Анастасію Валеріївну
  19. Садохіну Валерію Георгіївну

З 5-Б до 6-Б класу

  1. Аністратенка Дмитра Олександровича
  2. Бабенко Юліану Юріївну
  3. Бабіча Романа Васильовича
  4. Барбасуру Карину Володимирівну
  5. Городніченко Світлану Олександрівну
  6. Гречкосія Максима Валерійовича
  7. Гречкосія Олександра Віталійовича
  8. Ігнатенка Олександру Іванівну

9.   Касяненка Андрія Віталійовича

10. Кірон Інна Володимирівна

11. Коваленко Єлизавета Сергіївна

12. Кочмара Івана Івановича

13. Логодзинського Андрія Олександровича

14. Остапенко Емму Сергіївну

15. Решетнік Ангеліну Анатоліївну

16. Рошка Максима Сергійовича

17. Смирного Валентина Павловича

18. Федоркан Діану Олександрівну

19. Чернявську Ілону Юріївну

20. Чумаченка Ростислава Миколайовича

 

           з 6-А до 7-А класу

  1. Бобошко Інну Сергіївну
  2. Бобошко Лесю Іванівну
  3. Бобошка Миколу Миколайовича
  4. Бобошка Павла Валерійовича
  5. Бондарюк Марію Вікторівну
  6. Дрібноход Діану Андріївну
  7. Зенченка Максима Тарасовича
  8. Коваленко Анастасію Валеріївну
  9. Комнатного Богдана Івановича
  10. Копайгородського Богдана Івановича
  11. Купріянову Анну Віталіївну
  12.  Маленко Софію Вадимівну
  13.  Решетник Лесю Миколаївну
  14.  Самотой Ліану Василівну
  15.  Ткаченка Артема Геннадійовича
  16.  Чернявського Костянина Анатолійовича
  17.  Шкуропата Володимира Євгеновича
  18.   Шкуропата Дмитра Сергійовича
  19. Шкуропата Кирила Володимировича     

з 6-Б до 7-Б класу

  1. Бабіча Давида Васильовича
  2. Гречкосій Аллу Валеріївну
  3. Гречкосій Віталіну Віталіївну
  4. Зелінського Сергія Сергійовича
  5. Іваненко Ольгу Олександрівну
  6. Куліковського Олександра Олександровича
  7. Кушниренко Ангеліну Павлівну
  8. Кушніренко Катерину Віталіївну
  9. Лагодзинську Діану Олексіївну
  10. Назарову Марію Яківну
  11. Парамонову Аліну Олександрівну
  12. Парамонову Олександру Олександрівну
  13. Петренко Анну Михайлівну
  14. Тайбан Евеліну Іллівну
  15.  Ткаченко Ірину Віталіївну
  16. Чумаченко Дарю Віталіївну
  17.   Шаргородського Олексія Сергійовича
  18. Шкуріну Дарю Андріївну
  19. Шутила Дмитра Олександровича

з 7-А до 8-А класу       

  1. Аністратенко Катерину  Сергіївну
  2. Безрукавого Станіслава Андрійовича
  3. Галічину Марію Сергіївну
  4. Іваненко Вікторію Олександрівну
  5. Касьяненко Аліну Олександрівну
  6. Квашу Ангеліну Дмитрівну
  7. Колесніченка Ростислава Валерійовича
  8. Мишелова Максима Денисовича
  9.  Моргун Олександра Олександровича
  10. Остапенко Інну Сергіївну
  11. Склярова Тимофія Вікторовича
  12. Станєва Івана Руслановича
  13. Ткаченка Анатолія Віталійовича
  14. Фоменка назара Миколайовича
  15. Чумаченко Анну Іванівну
  16. Чумаченко Катерину Юріївну
  17. Чумаченка Олександра Юрійовича
  18. Шавловську Тетяну Миколаївну

з 7-Б до 8-Б класу

  1. Безушенка Данила Віталійовича
  2. Бондарюка Івана Вікторовича
  3. Друбнохода Артема Анатолійовича
  4. Дубову Єлизавету Сергіївну
  5. Комнатну Анастасію Іванівну
  6. Кутаса Олександра Володимировича
  7. Матвеєву Наталію Дмитрівну
  8. Мишалова Станіслава Сергійовича
  9. Морхову Анастасію Ігорівну
  10. Ониська Андрія Юрійовича
  11. Олішевську Ангеліну Олександрівну
  12. Павлову Анастасію Вікторівну
  13. Пишненка Сергія Яновича
  14. Полякова Назара Валерійовича
  15. Сімінченка Ярослава Андрійовича
  16. Сватаненко Богдана Володимировича
  17. Смирного Євгенія Олександровича
  18. Решетніка Артема Вячеславовича
  19. Решетніка Євгена Андрійовича
  20. Чумаченка Іллю Олексійовича  
  21. Шкуропат Еліану Володимирівну 

з 8 до 9 класу                              

  1. Бабіч Емму Василівну
  2. Бобошка Максима Миколайовича
  3. Бобошко Нелю Миколаївну
  4. Бойченко Анастасію Сергіївну
  5. Дрібнохода Андрія Павловича
  6. Заболотну Валерію Володимирівну
  7. Заболотнього Петра Володимировича
  8. Захарченко Анну Олександрівну
  9. Звонкову Крістіну Віталіївну
  10. Захарченка Миколу Миколайовича
  11. Зелінську Ліну Сергіївну
  12. Касяненка Веніаміна Віталійовича
  13. Касяненко Віталіну Віталіївну
  14. Копайгородського Ярослава Івановича
  15. Кузьменка Ігоря Павловича
  16. Кушніренко Анастасію Вікторівну
  17. Іваненко Наталію Олександрівну
  18. Пашковську Анастасію Вадимівну
  19. Полякову Варвару Валеріївну
  20. Пишненка Станіслава Юрійовича
  21. Судака Дмитра Анатолійовича
  22. Тарасенка Олександра Олександровича
  23. Чернявського Євгенія Юрійовича
  24. Чумаченко Анастасію Іванівну
  25. Чумаченка Едуарда Олександровича
  26. Чумаченка Євгенія Романовича
  27. Шавловського Максима Миколайовича
  28. Шкурину Катерину Володимирівну
  29. Решетнік Тетяну Володимирівну
  30. Сіміненко Вікторію Романівну
  31. Штаєрман Вікторію Марківну

з 9 до 10 класу

  1. Аністратенко Карину Віталіївну
  2. Бабіч Вадима Васильовича
  3. Бабенка Кирила Володимировича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Гавриленка Дмитра Олександровича
  6. Городниченка Олексія Сергійовича
  7. Дубову Ольгу Аркадіївну
  8. Дрібноход Софію Андріївну
  9. Догу Володимира Сергійовича
  10. Заболотнього Дениса Олеговича
  11. Зенченка Володимира Вячеславовича
  12. Кутас Ангеліну Павлівну
  13. Куліковську Аліну Олександрівну
  14. Кривошеєва Пилипа Миколайовича
  15. Маленко Раїсу Володимирівну
  16. Остапенка Валентина Сергійовича
  17. Пашковського Артема Олександровича
  18. Решетнік Іванну Іванівну
  19. Решетнік Тетяну Володимирівну
  20. Смирну Валерію Валеріївну
  21. Смирного Максима Павловича
  22. Степаненко Анну Сергіївну
  23. Федоркан Каріну Олександрівну
  24. Фоміну Діану Дмитрівну
  25. Чернявську Анастасію Миколаївну
  26. Чумаченка Максима Миколайовича
  27. Шаргородського Назара Сергійовича
  28. Шкуро пата Андрія Євгеновича
  29. Шкуро пат Юлію Тимофіївну
  30. Шутило Даніелу Сергіївну

       З 10-А до 11-А

  1. Агу Тетяну Вікторівну
  2. Бабенко Діану Юріївну
  3. Бабич Анастасію Іванівну
  4. Владиченко Ірину Русланівну
  5. Городниченка Олексія Сергійовича
  6. Гореєва Віктора Леонідовича
  7. Грічкосій Нікіту Сергійовича
  8. Карайван Станіслава Олександровича
  9. Кушниренка Івана Павловича
  10. Маленко Яну Володимирівну
  11. Морхова Рувима Ігоровича
  12. Пишненка Руслана Яновича
  13. Рошка Анастасію Сергіївну
  14. Слободенюк Діану Сергіївну
  15. Смирного Владислава Вікторовича
  16. Царенко Марину Іванівну
  17. Чумаченко Анастасію Олександрівну

           з 10-Б до 11-Б класу

  1. Бабіч Єлізавету Василівну
  2. Барбасуру Івана Володимировича
  3. Бобошко Олесю Сергіївну
  4. Бондарюк Діану Вікторівну
  5. Гранковську Марину Олекксандрівну
  6. Гречкосій Діну Валеріївну
  7. Заболотную Ірину Володимирівну
  8. Зелінського Вадима Сергійовича
  9. Костенка Олексія Олександровича
  10. Назарова Івана Яковича
  11. Петренко Інгу Олександрівну
  12. Пишненко Діану Юріївну
  13. Уляновського Івана Олександровича
  14. Чумаченка Віталія Юрійовича

 

 

 

 

Директор закладу                                     В.М.Голубенко