Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

НАКАЗ

06.09.2019р.                                  с.Шевченкове                                    №_133_

Про розподіл класів на групи

 

     Відповідно Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, визначений наказом Міністерства освіти і науки України № 128 від 20.02.2002 р., враховуючи мережу класів та кадрове забезпечення

    НАКАЗУЮ:

  1. Здійснити поділ класів  на групи  при вивченні окремих предметів:

Російська мова 8 клас І група

№ з/п

П.І.Б. учня

Учитель

    1.  

Бабіч Емма

Мінчева Д.І.

    1.  

Бобошко Максим

 

    1.  

Бобошко Неля

 

    1.  

Бойченко Анастасія

 

    1.  

Дрібноход Андрій

 

    1.  

Заболотня Валерія

 

    1.  

Захарченко Анна

 

    1.  

Заболотній Петро

 

    1.  

Звонкова Крістіна

 

    1.  

Зелінська Ліна

 

    1.  

Іваненко Наталія

 

    1.  

Кас'яненко Веніамін

 

    1.  

Кас'яненко Віталіна

 

    1.  

Копайгородський Ярослав

 

    1.  

Кузьменко Ігор

 

 

Російська мова 7 клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Кушніренко Анастасія

Мінчева Д.І.

  1.  

Пашковська Анастасія

 

  1.  

Пишненко Станіслав

 

  1.  

Полякова Варвара

 

  1.  

Судак Дмитро

 

  1.  

Тарасенко Олександр

 

  1.  

Чернявський Євгеній

 

  1.  

Чумаченко Анастасія

 

  1.  

Чумаченко Едуард

 

  1.  

Чумаченко Євгеній

 

  1.  

Штаєрман Вікторія

 

  1.  

Шавловський Максим

 

  1.  

Шкурина Катерина

 

  1.  

Кушніренко Анастасія

 

  1.  

Решетнік Вікторія

 

 

 

Англійська мова 8 клас І група

№ з/п

П.І. учня

Учитель

  1.  

Бабіч Емма

Бабенко О.П.

  1.  

Бобошко Максим

 

  1.  

Бобошко Неля

 

  1.  

Бойченко Анастасія

 

  1.  

Дрібноход Андрій

 

  1.  

Заболотня Валерія

 

  1.  

Захарченко Анна

 

  1.  

Заболотній Петро

 

  1.  

Звонкова Крістіна

 

  1.  

Зелінська Ліна

 

  1.  

Іваненко Наталія

 

  1.  

Кас'яненко Веніамін

 

  1.  

Кас'яненко Віталіна

 

  1.  

Копайгородський Ярослав

 

  1.  

Кузьменко Ігор

 

 

Англійська  мова 8 клас ІІ група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Кушніренко Анастасія Вікторівна

Остапенко В.К.

  1.  

Пашковська Анастасія Вадимівна

 

  1.  

Пишненко Станіслав Юрійович

 

  1.  

Полякова Варвара Валеріівна

 

  1.  

Судак Дмитро Анатолійович

 

  1.  

Тарасенко Олександр Олександров

 

  1.  

Чернявський Євгеній Юрійович

 

  1.  

Чумаченко Анастасія Іванівна

 

  1.  

Чумаченко Едуард О.

 

  1.  

Чумаченко Євгеній Романович

 

  1.  

Штаєрман Вікторія Марківна

 

  1.  

Шавловський Максим Миколайови

 

  1.  

Шкурина Катерина Володимирівна

 

  1.  

Кушніренко Анастасія Вікторівна

 

  1.  

Решетнік Вікторія Володимирівна

 

 

Російська мова 9 клас І група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Дрібноход Софія Андріївна

Мінчева Д.І.

  1.  

Дубова Ольга Аркадіївна

 

  1.  

Гавриленко Дмитро Олексійович

 

  1.  

Бабенко Кирило Володимирович

 

  1.  

Бондарюк Вікторія Вікторівна

 

  1.  

Маленко Раїса Володимирівна

 

  1.  

Городниченко Олексій Сергійович

 

  1.  

Степаненко Анна Сергіївна

 

  1.  

Шкуропат Андрій Євгенович

 

  1.  

Чернявська Анастасія Миколаївна

 

  1.  

Кутас Ангеліна Павлівна

 

  1.  

Зенченко Володимир Вячеславович

 

  1.  

Шкуропат Юлія Тимофіївна

 

  1.  

Фоміна Діана Дмитрівна

 

  1.  

Пашковський Артем Олександрович

 

 

Російська мова 9 клас ІІ група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Шутило Даніела Сергіївна

Мінчева Д.І.

  1.  

Куліковська Аліна Олександрівна

 

  1.  

Федоркан Каріна Олександрівна

 

  1.  

Дога Володимир Сергійович

 

  1.  

Аністратенко Каріна Віталіївна

 

  1.  

Чумаченко Микола Миколайович

 

  1.  

Смирна Валерія Валеріївна

 

  1.  

Шаргородський Назар Сергійович

 

  1.  

Остапенко Валентин Сергійович

 

  1.  

Бабіч Валентин Васильович

 

  1.  

Кривошеєв Пилип Миколайович

 

  1.  

Смирний Максим Павлович

 

  1.  

Заболотній Денис Олегович

 

  1.  

Решетнік Іванна Іванівна

 

 

Англійська мова 9 клас І група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Дрібноход Софія Андріївна

Бабенко О.П.

  1.  

Дубова Ольга Аркадіївна

 

  1.  

Гавриленко Дмитро Олексійович

 

  1.  

Бабенко Кирило Володимирович

 

  1.  

Бондарюк Вікторія Вікторівна

 

  1.  

Маленко Раїса Володимирівна

 

  1.  

Городниченко Олексій Сергійович

 

  1.  

Степаненко Анна Сергіївна

 

  1.  

Шкуропат Андрій Євгенович

 

  1.  

Чернявська Анастасія Миколаївна

 

  1.  

Кутас Ангеліна Павлівна

 

  1.  

Зенченко Володимир Вячеславович

 

  1.  

Шкуропат Юлія Тимофіївна

 

  1.  

Фоміна Діана Дмитрівна

 

  1.  

Пашковський Артем Олександрович

 

 

Англійська мова 9 клас ІІ група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Шутило Даніела Сергіївна

Остапенко В.К.

  1.  

Куліковська Аліна Олександрівна

 

  1.  

Федоркан Каріна Олександрівна

 

  1.  

Дога Володимир Сергійович

 

  1.  

Аністратенко Каріна Віталіївна

 

  1.  

Чумаченко Микола Миколайович

 

  1.  

Смирна Валерія Валеріївна

 

  1.  

Шаргородський Назар Сергійович

 

  1.  

Остапенко Валентин Сергійович

 

  1.  

Бабіч Валентин Васильович

 

  1.  

Кривошеєв Пилип Миколайович

 

  1.  

Смирний Максим Павлович

 

  1.  

Заболотній Денис Олегович

 

  1.  

Решетнік Іванна Іванівна

 

 

Інформатика 2-А клас І група

 

№ з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Бабенко Іванна Олегівна

Тувіченко В.К.

  1.  

Бабенко Роман Юрієвич

 

  1.  

Бабенко Ярослав Володимирович

 

  1.  

Бобошко Евеліна Миколаївна

 

  1.  

Бондарюк Надія Вікторівна

 

  1.  

Калініченко Євген Олександров.

 

  1.  

Каракулін Денис Олександрович

 

  1.  

Карплюк Софія Мар’янівна

 

  1.  

Климчук Маргарита Петрівна

 

  1.  

Радзевський Марк Васильович

 

 

Інформатика 2-А клас ІІ група

 

№ з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Решетник Михайло В’ячеславов.

Чумаченко С.Ф.

  1.  

Решетник Софія Миколаївна

 

  1.  

Слободенюк Катерина Євгенівна

 

  1.  

Смирний Владислав Олегович

 

  1.  

Смирний Олександр Сергійович

 

  1.  

Ткаченко Аліна Володимирівна

 

  1.  

Чумаченко Софія Олексіївна

 

  1.  

Шкуропат Анна Володимирівна

 

  1.  

Шкуропат Артем Сергійович

 

  1.  

Ткаченко Віталіна Віталіївна

 

 

Інформатика 2-Б клас І група

 

№ з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Бабіч Інна Василівна

Тувіченко В.К.

  1.  

Барбасура Максим Володимиров.

 

  1.  

Бойченко Анна Олексіївна

 

  1.  

Городніченко Артем Олександр.

 

  1.  

Жеков Філіп Анатолійович

 

  1.  

Зелінський Павло Сергійович

 

  1.  

Ігнатьєв Олексій Олексійович

 

  1.  

Коваленко Владислав Олегович

 

  1.  

Колдарє Давид Вячеславович

 

 

 

Інформатика 2-Б клас ІІ група

 

№ з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Кочмар Дар’я Іванівна

Чумаченко С.Ф.

  1.  

Муту Аріна Петрівна

 

  1.  

Нікульча Андрій Вадимович

 

  1.  

Суслова Юлія Олексіївна

 

  1.  

Судак Ангеліна Анатоліївна

 

  1.  

Шкурина Артем Вячеславович

 

  1.  

Шкурина Микола Олексійович

 

  1.  

Шкуропат Віталій Володимиров.

 

  1.  

Решетнік Михайло Володимиров.

 

 

 

Інформатика  3-А клас І група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Аністратенко Данило

Тувіченко В.К.

  1.  

Божко Анастасія

 

  1.  

Васютін Павло

 

  1.  

Дрібноход Веніамін

 

  1.  

Ігнатенко Сергій

 

  1.  

Касяненко Максим

 

  1.  

Коноваленко Артем

 

  1.  

Коваль Владислав

 

  1.  

Коваленко Рувим

 

 

Інформатика 3-А клас ІІ група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Куліковський Богдан

Чумаченко Д.Р.

  1.  

Лагодзинська Дар’я

 

  1.  

Мордві нова Валентина

 

  1.  

Нікульча Олексій

 

  1.  

Петренко Демян

 

  1.  

Сіміненко Володимир

 

  1.  

Сіміненко Рустам

 

  1.  

Шаргородська Софія

 

  1.  

Шаргородський Едуард

 

 

Інформатика  3-Б клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Акчибаш Елла Артурівна

Тувіченко В.К.

  1.  

Бобошко Андрій Сергійович

 

  1.  

Бобошко Матвій Миколайович

 

  1.  

Бондарюк Віктор Вікторович

 

  1.  

Вачев Богдан Іванович

 

  1.  

Ведрашко Графиня Аркадіївна

 

  1.  

Галічин Юрій Сергійович

 

  1.  

Жеков Олександр Анатолійович

 

  1.  

Джумаєв Олександр Вадимович

 

 

Інформатика 3-Б клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Коноваленко Вікторія Василівна

Чумаченко Д.Р.

  1.  

Копайгородський Данило Іванович

 

  1.  

Кипарис Владислав Валентинович

 

  1.  

Кушніренко Діана Вікторівна

 

  1.  

Решетнік Андрій Сергійович

 

  1.  

Слободенюк Катерина Сергіївна

 

  1.  

Чиканчій Ангеліна Валеріївна

 

  1.  

Шкурина Ольга Олександрівна

 

 

Інформатика  4-Б клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Бурлаку Ганна

Тувіченко В.К.

  1.  

Галічин Валентин

 

  1.  

Зелінський Олександр

 

  1.  

Кас̀ яненко Денис

 

  1.  

Кірон Давид Володимирович

 

  1.  

Коноваленко Анастасія

 

  1.  

Остапенко Леся

 

  1.  

Ніколенко Леся

 

 

Інформатика 4-Б клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Подоленко Валерія

Чумаченко Д.Р.

  1.  

Рибаков Максим

 

  1.  

Смирний Андрій

 

  1.  

Чернега Марина

 

  1.  

Чернов Максим

 

  1.  

Шавловський Микола

 

  1.  

Шаргородська Марія

 

  1.  

Шкуріна Ольга

 

 

Інформатика  5-А клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Бойченко Катерина

Тувіченко В.К.

  1.  

Бондарюк Наталя

 

  1.  

Дрібноход Дана

 

  1.  

Дрібноход Роксана

 

  1.  

Дубова Римма

 

  1.  

Лозова Олесандра

 

  1.  

Недялкова Елла

 

  1.  

Петренко Ангеліна

 

  1.  

Петренко Даніїл

 

  1.  

Решетнік Карина

 

 

Інформатика 5-А клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Слободенюк Джейкоб

Бабенко Л.Г.

  1.  

Хану Віктор

 

  1.  

Хану Вікторія

 

  1.  

Чумаченко Анна

 

  1.  

Чумаченко Сергій

 

  1.  

Шкуріна Вікторія

 

  1.  

Шкурина Володимир

 

  1.  

Чиканчій Анастасія

 

  1.  

Лоєнко Чала

 

 

Інформатика  5-Б клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Аністратенко Дмитро

Бабенко Л.Г.

  1.  

Барбасура Карина

 

  1.  

Бабіч Роман

 

  1.  

Бабенко Юліана

 

  1.  

Городніченко Світлана

 

  1.  

Гречкосій Олександр

 

  1.  

Гречкосій Максим

 

  1.  

Ігнатенко Олександра

 

  1.  

Касяненко Андрій

 

  1.  

Кірон Інна

 

  1.  

Кочмар Іван

 

 

Інформатика 4-Б клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Куліковська Евеліна

Тувіченко В.К.

  1.  

Логодзинський Андрій

 

  1.  

Коваленко Єлизавета

 

  1.  

Остапенко Емма

 

  1.  

Майстренко Іван

 

  1.  

Решетнік Ангеліна

 

  1.  

Смирний Валентин

 

  1.  

Федоркан Діана

 

  1.  

Чернявська Ілона

 

  1.  

Чумаченко Ростислав

 

  1.  

Рошка Максим

 

 

Інформатика  6-А клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Самотой Ліана

Бабенко Л.Г.

  1.  

Копайгородський Богдан

 

  1.  

Шкуропат Володимир

 

  1.  

Комнатний Богдан

 

  1.  

Бобошко Микола

 

  1.  

Маленко Софія

 

  1.  

Зєнченко Максим

 

  1.  

Ткаченко Артем

 

  1.  

Бондарюк Марія

 

  1.  

Купріянова Анна

 

 

Інформатика 6-А клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Бобошко Леся

Тувіченко В.К.

  1.  

Чернявський Константин

 

  1.  

Шкуропат Кирило

 

  1.  

Дрібноход Діана

 

  1.  

Бобошко Інна

 

  1.  

Бобошко Павло

 

  1.  

Шкуропат Дмитро

 

  1.  

Коваленко Анастасія

 

  1.  

Решетнік Леся

 

 

Інформатика  6-Б клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Бабіч Давід

Бабенко Л.Г.

  1.  

Гречкосій Алла

 

  1.  

Зелінський Сергій

 

  1.  

Гречкосій Віталіна

 

  1.  

Іваненко Ольга

 

  1.  

Куліковський Олександр

 

  1.  

Кушніренко Ангеліна

 

  1.  

Кушніренко Катерина

 

  1.  

Назарова Марія

 

  1.  

Парамонова Аліна

 

 

Інформатика 6-Б клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Парамонова Олександра

Тувіченко В.К.

  1.  

Петренко Анна

 

  1.  

Ткаченко Ірина

 

  1.  

Чумаченко Дар'я

 

  1.  

Логодзінська Діана

 

  1.  

Шутило Дмитро

 

  1.  

Шкурина Дар'я

 

  1.  

Шаргородський Олександр

 

  1.  

Тайбан Евеліна

 

 

Інформатика  7-А клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Аністратенко К С

Бабенко Л.Г.

  1.  

Безрукавий С.А

 

  1.  

Галічина М.С.

 

  1.  

Мишелов М.Д.

 

  1.  

Іваненко В.О.

 

  1.  

Касьяненко А.О.

 

  1.  

Куліковська О.Є.

 

  1.  

Кваша А.Д.

 

  1.  

Колесниченко Р.В.

 

  1.  

Моргун О.О.

 

 

Інформатика 7-А клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Остапенко І.С.

Тувіченко В.К.

  1.  

Скляров Т.В.

 

  1.  

Станєв І.Р.

 

  1.  

Ткаченко А.В.

 

  1.  

Фоменко К.М.

 

  1.  

Чумаченко О.Ю.

 

  1.  

Чумаченко К.Ю.

 

  1.  

Чумаченко А.І.

 

  1.  

Шавловська Т.М.

 

 

Інформатика  7-Б клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Безушенко Данило

Бабенко Л.Г.

  1.  

Бондарюк Іван

 

  1.  

Дубова Єлизавета

 

  1.  

Комнатна Анастасія

 

  1.  

Кутас Олександр

 

  1.  

Мишалов Станіслав

 

  1.  

Морхова Анастасія

 

  1.  

Олішевська Ангеліна

 

  1.  

Онисько Андрій

 

  1.  

Пишненко Сергій

 

  1.  

Раду Богдан

 

 

Інформатика 7-Б клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Решетнік Євген

Тувіченко В.К.

  1.  

Решетнік  Артем

 

  1.  

Сватаненко Богдан

 

  1.  

Сімінченко Ярослав

 

  1.  

Чумаченко Ілля

 

  1.  

Шкуропат Еліана

 

  1.  

Поляков Назар

 

  1.  

Матвеєва Наталія

 

  1.  

Павлова Анастасія

 

  1.  

Смирний Євген

 

 

 

 

 

Інформатика 8 клас І група

№ з/п

П.І. учня

Учитель

  1.  

Бабіч Емма

Бабенко Л.Г.

  1.  

Бобошко Максим

 

  1.  

Бобошко Неля

 

  1.  

Бойченко Анастасія

 

  1.  

Дрібноход Андрій

 

  1.  

Заболотня Валерія

 

  1.  

Захарченко Анна

 

  1.  

Заболотній Петро

 

  1.  

Звонкова Крістіна

 

  1.  

Зелінська Ліна

 

  1.  

Іваненко Наталія

 

  1.  

Кас'яненко Веніамін

 

  1.  

Кас'яненко Віталіна

 

  1.  

Копайгородський Ярослав

 

  1.  

Кузьменко Ігор

 

 

Інформатика  8 клас ІІ група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Кушніренко Анастасія

Тувіченко В.К.

  1.  

Пашковська Анастасія

 

  1.  

Пишненко Станіслав

 

  1.  

Полякова Варвара

 

  1.  

Судак Дмитро

 

  1.  

Тарасенко Олександр

 

  1.  

Чернявський Євгеній

 

  1.  

Чумаченко Анастасія

 

  1.  

Чумаченко Едуард

 

  1.  

Чумаченко Євгеній

 

  1.  

Штаєрман Вікторія Марківна

 

  1.  

Шавловський Максим

 

  1.  

Шкурина Катерина

 

  1.  

Кушніренко Анастасія

 

  1.  

Решетнік Вікторія Володимирівна

 

 

Інформатика 9 клас І група

№з/п

П.І. учня

Вчитель

  1.  

Дрібноход Софія

Бабенко Л.Г.

  1.  

Дубова Ольга

 

  1.  

Гавриленко Дмитро

 

  1.  

Бабенко Кирило

 

  1.  

Бондарюк Вікторія

 

  1.  

Маленко Раїса

 

  1.  

Городниченко Олексій

 

  1.  

Степаненко Анна

 

  1.  

Шкуропат Андрій

 

  1.  

Чернявська Анастасія

 

  1.  

Кутас Ангеліна

 

  1.  

Зенченко Володимир

 

  1.  

Шкуропат Юлія

 

  1.  

Фоміна Діана

 

 

Інформатика 9 клас ІІ група

№з/п

П.І.  учня

Вчитель

  1.  

Шутило Даніела

Тувіченко В.К.

  1.  

Куліковська Аліна

 

  1.  

Федоркан Каріна

 

  1.  

Дога Володимир

 

  1.  

Аністратенко Каріна

 

  1.  

Чумаченко Микола

 

  1.  

Смирна Валерія

 

  1.  

Шаргородський Назар

 

  1.  

Остапенко Валентин

 

  1.  

Бабіч Валентин

 

  1.  

Кривошеєв Пилип

 

  1.  

Смирний Максим

 

  1.  

Заболотній Денис

 

  1.  

Решетнік Іванна

 

  1.  

Пашковський Артем

 

 

Інформатика  10-А клас І група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Ага Тетяна

Бабенко Л.Г.

  1.  

Бабенко Діана

 

  1.  

Бабіч Анастасія

 

  1.  

Владиченко Ірина

 

  1.  

Городниченко Олексій

 

  1.  

Гречкосій Нікіта

 

  1.  

Карайван Станіслав

 

  1.  

Горєєв Віктор

 

  1.  

Маленко Яна

 

 

Інформатика  10-А клас ІІ група

№з/п

П.І.учня

Вчитель

  1.  

Царенко Марина

Тувіченко В.К.

  1.  

Кушніренко Іван

 

  1.  

Пишненко Руслан

 

  1.  

Слободенюк Діана

 

  1.  

Морхов Рувим

 

  1.  

Смирний Владислав

 

  1.  

Чумаченко Анастасія

 

  1.  

Рожка Анастасія

 

 

 

Інформатика 11 клас І група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Грічкосєй Моісей

Бабенко Л.Г.

  1.  

Діденко Олена

 

  1.  

Дрібноход Давид

 

  1.  

Кас’яненко Богдан

 

  1.  

Кушніренко Іван

 

  1.  

Остапенко Олексій

 

  1.  

Самотой Маргарита

 

  1.  

Скляров Єлисей

 

  1.  

Сватаненко Станіслав

 

  1.  

Чернявський Дмитро

 

  1.  

Чернявський Максим

 

  1.  

Ткаченко Елла

 

  1.  

Дебеляк  Марія

 

 

Інформатика 11 клас ІІ група

№з/п

П.І.Б.учня

Вчитель

  1.  

Бобошко Еліна

Тувіченко В.К.

  1.  

Бобошко Філіпп

 

  1.  

Дрібноход Ельвіра

 

  1.  

Дубовий Роман

 

  1.  

Коноваленко Карина

 

  1.  

Кушніренко Єлизавета

 

  1.  

Остапенко Богдан

 

  1.  

Решетник Ангеліна

 

  1.  

Решетник Назар

 

  1.  

Степаненко Іван

 

  1.  

Ткаченко Дмитро

 

  1.  

Шавловський Іосій

 

  1.  

Уляновський Михайло

 

 

 

2.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників директора з навчально-виховної роботи Чумаченко С.Ф., Зенченко М.О.

 

Директор  закладу                                                  В.М.Голубенко

 

З наказом ознайомлено:

Чумаченко С.Ф.-

Зенченко М.О.-

Мінчева Д.І.-

Бабенко О.П.-

Остапенко В.К.-

Бабенко Л.Г.-

Чумаченко Д.Р.-

Тувіченко В.К.-