Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Кілійської міської ради Одеської області

 

НАКАЗ

25.09. 2019 р.                                             с.Шевченкове                                      № 152

 

 

Про організацію занять

з фізичної культури з учнями

підготовчої та спеціальної груп

у 2019/2020 навчальному році

 

 

     На основі медичних довідок та з метою забезпечення гармонійного фізичного розвитку учнів, оптимального фізичного навантаження учнів у період їх реабілітації після перенесених захворювань і травм, відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 20 липня 2009р. №518/674

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки учнів, яких включено до підготовчої та спеціальної груп для занять фізичною культурою на навчальний рік (додаток).

2. Класним керівникам:

2.1.До 25.09.2019р. разом із медичною сестрою Матвеєвою І.Л. оформити Листок здоровя і помістити його до класного журналу.

2.2. Своєчасно вносити зміни до Листка здоровя щодо контингенту спеціальної групи й засвідчувати внесені зміни особистим підписом. За місяць до закінчення терміну перебування учня у спеціальній або підготовчій групі письмово повідомляти учня та його батьків про необхідність проходження повторного медичного огляду з метою визначення групи для занять фізичною культурою.

2.3. Постійно здійснювати медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів.

3. Вчителям фізичної культури Дерменжи А.М. та Подоленку О.І. та класним керівникам суворо дотримуватися вимог щодо організації занять з учнями, включеними до підготовчої та спеціальної груп.

4. Надати вчителям фізичної культури,  класним керівникам списки учнів, яких включено до підготовчої та спеціальної груп, на навчальний рік.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на медсестру Матвеєвою І.Л.

 

 

Директор закладу                                                           В.М.Голубенко

 

 

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

Матвеєва І.Л.

 

Бабенко О.П.

 

Онуфрієва Т.З.

 

Тувіченко В.К.

 

Руденко Л.В.

 

Подоленко В.О.

 

Сватаненко Г.М.

 

Остапенко В.К.

 

Чернявська Н.Г.

 

Бабенко Л.Г.

 

Александрова Р.О.

 

Остапенко Г.В.

 

Донченко Р.В.

 

Чернявська Н.М.

 

Смирна Н.В.

 

Галанова Ж.В.

 

Зєнченко П.І.

 

Базелінська М.А.

 

Слободянюк С.В.

 

Дерменжи А.М.

 

Мінчева Д.І.

 

Подоленко О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                         Додаток

                                                                                до наказу №          від    .09.2019р.

 

    Підготовча група                                            Спеціальна група

  1.  

Остапенко Ельвіра

1-А

 

  1.  

Чиканчій Марк

1-А

  1.  

Левінська Ольга

1-А

  1.  

Белінський Артем

1-А

  1.  

Шкуропат Віталіна

1-А

  1.  

Гречкосій Іван

1-Б

  1.  

Безрукава Мішель

1-А

  1.  

Павлова Марія

4-А

  1.  

Рєзва Даніела

1-А

  1.  

Решетнік Вікторія

4-А

  1.  

Безушенко Дар’я

1-А

  1.  

Решітник Карина

5-А

  1.  

Купріянов Олександр

1-А

  1.  

Шкуріна Вікторія

5-А

  1.  

Шкуропат Кирил

1-А

  1.  

Решетник Ангеліна

5-Б

  1.  

Дрібноход Нікіта

1-А

  1.  

Чумаченко Ростислав

5-Б

  1.  

Шкуропат Марк

1-А

  1.  

Іваненко Ольга

6-Б

  1.  

Кутас Володимир

1-А

  1.  

Петренко Анна

6-Б

  1.  

Бабенко Даніель

1-А

  1.  

Ткаченко Ірина

6-Б

  1.  

Гнитка Максим

1-А

  1.  

Ткаченко Анатолій

7-А

  1.  

Гречкосій Данило

1-Б

  1.  

Дубова Єлизавета

7-Б

  1.  

Смирний Тимофій

1-Б

  1.  

Заболотній Петро

8

  1.  

Остапенко Сергій

1-Б

  1.  

Шкурина Катерина

8

  1.  

Фоменко Євген

1-Б

  1.  

Карайван Станіслав

10-А

  1.  

Фоменко Кристина

1-Б

  1.  

Морхов Рувим

10-А

  1.  

Мишелов Мар’яна

1-Б

  1.  

Чумаченко Анастасія

10-А

  1.  

Бобошко Софія

1-Б

  1.  

Кушніренко Іван

10-А

  1.  

Залєвський Артем

1-Б

  1.  

Барбасура Іван

10-Б

  1.  

Пишненко Олександр

1-Б

  1.  

Костенко Олексій

10-Б

  1.  

Коваленко Артем

1-Б

  1.  

Ткаченко Елла

11

  1.  

Решетнік Євген

1-Б

  1.  

Чернявський Дмитро

11

  1.  

Бабенко Іванна

2-А

  1.  

Дубовий Роман

11

  1.  

Калініченко Євген

2-А

  1.  

Коноваленко Карина

11

  1.  

Карплюк Софія

2-А

  1.  

Бобошко Філіпп

11

  1.  

Каракулін Денис

2-А

 

 

 

  1.  

Климчук Маргарита

2-А

 

Звільнені

 

  1.  

Радзевський Марк

2-А

1

Дрібноход Іван

4-А

  1.  

Решетнік Михайло

2-А

2

Шкуро пат Володимир

 

  1.  

Решетнік Софія

2-А

 

 

 

  1.  

Смирний Владислав

2-А

 

 

 

  1.  

Ткаченко Аліна

2-А

 

 

 

  1.  

Шкуропат Анна

2-А

 

 

 

  1.  

Барбасура Максим

2-Б

 

 

 

  1.  

Бойченко Анна

2-Б

 

 

 

  1.  

Коваленко Владислав

2-Б

 

 

 

  1.  

Ігнатєв Олексій

2-Б

 

 

 

  1.  

Муту Аріна

2-Б

 

 

 

  1.  

Шкуропат Віталій

2-Б

 

 

 

  1.  

Божко Анастасія

3-А

 

 

 

  1.  

Нікульча Олексій

3-А

 

 

 

  1.  

Коноваленко Артем

3-А

 

 

 

  1.  

Шаргородська Софія

3-А

 

 

 

  1.  

Мардвінова Валентина

3-А

 

 

 

  1.  

Чиканчій Ангеліна

3-Б

 

 

 

  1.  

Вачев Богдан

3-Б

 

 

 

  1.  

Жеков Олександр

3-Б

 

 

 

  1.  

Кипарис Владислав

3-Б

 

 

 

  1.  

Кушніренко Діана

3-Б

 

 

 

  1.  

Слободенюк Катерина

3-Б

 

 

 

  1.  

Гречкосій Артем

4-А

 

 

 

  1.  

Дубова Алевтина

4-А

 

 

 

  1.  

Безрукава Анна

4-А

 

 

 

  1.  

Каракулі Віктор

4-А

 

 

 

  1.  

Мишелов Даниїл

4-А

 

 

 

  1.  

Бурлаку Ганна

4-Б

 

 

 

  1.  

Галічин Валентин

4-Б

 

 

 

  1.  

Касьяненко Денис

4-Б

 

 

 

  1.  

Кірон Давид

4-Б

 

 

 

 

  1.  

Коноваленко Анастасія

4-Б

 

 

 

  1.  

Остапенко Леся

4-Б

 

 

 

  1.  

Шаргородська Марія

4-Б

 

 

 

  1.  

Бойченко Катерина

5-А

 

 

 

  1.  

Бондарюк Наталя

5-А

 

 

 

  1.  

Дрібноход Дана

5-А

 

 

 

  1.  

Дрібноход Роксана

5-А

 

 

 

  1.  

Лоєнко Чала

5-А

  1.  

Недялкова Елла

5-А

  1.  

Петрренко Ангеліна

5-А

  1.  

Слободенюк Джейкоб

5-А

  1.  

Хану Віктор

5-А

  1.  

Хану Вікторія

5-А

  1.  

Чиканчій Анастасія

5-А

  1.  

Барбасура Карина

5-Б

  1.  

Бабенко Юліана

5-Б

  1.  

Городніченко Світлана

5-Б

  1.  

Кірон Інна

5-Б

  1.  

Коваленко Єлизавета

5-Б

  1.  

Остапенко Елла

5-Б

  1.  

Рошка Максим

5-Б

  1.  

Бобошко Микола

6-А

  1.  

Маленко Софія

6-А

  1.  

Дрібноход Діана

6-А

  1.  

Коваленко Анастасія

6-А

  1.  

Гречкосій Алла

6-Б

  1.  

Куліковський Олександр

6-Б

  1.  

Кушніренко Катерина

6-Б

  1.  

Парамонова Аліна

6-Б

  1.  

Парамонова Олександра

6-Б

  1.  

Шаргородський Олексій

6-Б

  1.  

Чумаченко Дар’я

6-Б

  1.  

Шутило Дмитро

6-Б

  1.  

Остапенко Інна

7-А

  1.  

Касяненко Аліна

7-А

  1.  

Іваненко Вікторія

7-А

  1.  

Станєв Іван

7-А

  1.  

Кваша Ангеліна

7-А

  1.  

Безушенко Данило

7-Б

  1.  

Мишелов Станіслав

7-Б

  1.  

Решетнік Євгеній

7-Б

  1.  

Свата ненко Богдан

7-Б

  1.  

Сімінченко Ярослав

7-Б

  1.  

Шкуропат Еліана

7-Б

  1.  

Павлова Анастасія

7-Б

  1.  

Матвеєва Наталія

7-Б

  1.  

Дрібноход Артем

7-Б

  1.  

Смирний Євген

7-Б

  1.  

Заболотная Валерія

8

  1.  

Бобошко Неля

8

  1.  

Бобошко Максим

8

  1.  

Бабіч Емма

8

  1.  

Дрібноход Андрій

8

  1.  

Кушніренко Анастасія

8

  1.  

Пишненко Станіслав

8

  1.  

Судак Дмитро

8

  1.  

Чернявський Євгеній

8

  1.  

Чумаченко Анастасія

8

  1.  

Чумаченко Едуард

8

  1.  

Штаєрман Віктор

8

  1.  

Бабенко Кирило

9

  1.  

Городніченко Олексій

9

  1.  

Степанекно Анна

9

  1.  

Шкуропат Андрій

9

  1.  

Чернявська Анастасія

9

  1.  

Зенченко Володимир

9

  1.  

Шутило Даніела

9

  1.  

Куліковська Аліна

9

  1.  

Чумаченько Микола

9

  1.  

Решетнік Іванна

9

  1.  

Пашковський Артем

9

  1.  

Дога Володимир

9

  1.  

Бабенко Діана

10-А

  1.  

Пишненко Руслан

10-А

  1.  

Царенко Марина

10-А

  1.  

Заболотная Ірина

10-А

  1.  

Петренко Інга

10-А

  1.  

Гранковська Марина

10-Б

  1.  

Сватаненко Станіслав

11

  1.  

Дрібноход Давид

11

  1.  

Скляров Єлисей

11

  1.  

Гречкосій Мойсей

11

  1.  

Уляновський Михайло

 

  1.  

Дрібноход Ельвіра

 

  1.  

Кушніренко Єлизавета

11