Про перевід учнів 1-3 класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 1-3 класів:

           з 1-А до 2-А класу

  1. Бабенко Іванну Олегівну
  2. Бабенка Романа Юрійовича
  3. Бабенка Ярослава Володимировича
  4. Бобошко Евеліну Миколаївну
  5. Бондарюк Надію Вікторівну
  6. Калініченка Євгена Олександровича
  7. Карлюк Софію Марянівну
  8. Каракуліна Дениса Олександровича
  9. Климчук Маргариту  Петрівну
  10. Радзевського Марка Васильовича
  11. Решетніка Михайла Вячеславовича
  12. Решетнік Софію Миколаївну
  13. Слободенюк Катерину Євгенівну
  14. Смирного Вячеслава Олеговича
  15. Смирного Олександра Сергійовича
  16. Ткаченко Віталіну Віталіївну
  17. Ткаченко Аліну Володимирівну
  18. Чумаченка Богдана Максимовича
  19. Чумаченко Софію Олексіївну
  20. Шкуропат Анну Володимирівну
  21. Шкуропта Артема Сергійовича

з 1-Б до 2-Б класу

  1. Бабіч Інну Василівну
  2. Барбасуру Максима Володимировича
  3. Бойченко Анну Олександрівну
  4. Городніченка Артема Олександровича
  5. Жекова Філіппа Анатолійовича
  6. Зелінського Павла Сергійовича
  7. Ігнаьєва Олексій Олексійовича
  8. Коваленка Владислава Олеговича
  9. Колдарє Давида Вячеславовича
  10. Кочмар Дарю Іванівну
  11. Муту Аріну Петрівну
  12. Нікульчу Андрія Владиславовича
  13. Решетнік Михайла Володимировича
  14. Судак Ангеліну Анатоліївну
  15. Суслову Юлію Олександрівну
  16. Шкуріну Артема Вячеславовича
  17. Шкурину Миколу Олексійовича
  18. Шкуропата Віталія Віталійовича

          з 2-А до 3-А класу

  1. Аністратека Данила Олександровича
  2. Божко Анастасію Дмитрівну
  3. Васютіна Павла Андрійовича
  4. Галату Андрія Павловича
  5. Дрібнохода Веніаміна Павловича
  6. Ігнатенка Сергія Івановича
  7. Касяненка Максима Рувимовича
  8. Коноваленка Артема Володимировича
  9. Ковалья Владислава Валентиновича
  10. Коваленка Рувима Олеговича
  11. Куліковського Богдана Євгенійовича
  12. Лагодзинську Дарю Олексіївну
  13. Мардвінову Валентину Сергіївну
  14. Нікульчу Олексія Владиславовича
  15. Петренка Демяна Михайловича
  16. Сіміненка Рустама Романовича
  17. Шаргородську Софію Сергіївну
  18. Шавловського Едуарда Миколайовича

           з 2-Б до 3-Б класу

  1. Акчебаш Еллу Артурівну
  2. Бобошка Андрія Сергійовича
  3. Бобошка Матвія Миколайовича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Вачева Богдана Івановича
  6. Галічина Юрія Сергійовича
  7. Дрібноход Карину Павлівну  (інд.)
  8. Жекова Олександра Анатолійовича
  9. Кипариса Владислава Валентиновича
  10. Коноваленко Вікторію Василівну
  11. Копайгородського  Данила Івановича
  12. Кушніренко Діану Володимирівну
  13. Решетніка Андрія Сергійовича
  14. Склярова Давида Вікторовича (інд)
  15. Слободенюк Катерину Сергіївну
  16. Чиканчій Ангеліну Валеріївну
  17. Шкурину Ольгу Олександрівну
  18. Шутила Михайла Олександровича (інд)

         з 3-А до 4-А класу

  1. Безрукаву Анну Анатоліївну
  2. Бобошка Андрія Миколайовича
  3. Грічкосія Артема Ігоровича
  4. Дрібнохода Івана Юрійовича
  5. Дубову Алевтину Юріївну
  6. Ісак Віталія Івановича
  7. Каракуліна Віктора Олександровича
  8. Мишелова Данила Денисовича
  9. Павленка Андрія Андрійовича
  10. Павлову Марію Вікторівну
  11. Радзевську Дар'ю Василівну
  12. Решітник Вікторію Андріївну
  13. Самотой Єву Василівну 
  14. Ткаченка Вячеслава Віталійовича
  15. Шкуропата Володимира Володимировича

         з 3-Б до 4-Б класу

  1. Галічина Валентина Сергійовича
  2. Зелінського Олександра Сергійовича
  3. Касьяненка Дениса Сергійовича
  4. Кірона Давида Володимировича
  5. Коноваленко Анастасію Володимирівну
  6. Ніколенко Лесю Романівну
  7. Остапенко Лесю Сергіївну
  8. Подолянко Валерію Валеріївну
  9. Рибакова Максима Вячеславовича
  10. Смирного Андрія Валерійовича
  11. Чернегу Марину Іванівну
  12. Чернова Максима Вікторовича
  13.  Шавловського Миколу Миколайовича
  14. Шаргородську Марію Сергіївну
  15. Шкуріну Ольгу Олексіївну
  16. Бурлаку Ганну Олександрівну                                                      

Про перевід учнів 4-х класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року та здачею державної підсумкової атестації

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 4-х класів:

           з 4-А до 5-А класу

  1. Бойченко Катерину Андріївну
  2. Бондарюк Наталю Андріївну
  3. Дрібноход Дану Сергіївну
  4. Дрібноход Роксану Русланівну
  5. Дубову Римму Аркадіївну
  6. Недялкову Еллу Ігорівну
  7. Новікова Анастасія Геннадіївну
  8. Петренко Ангеліну Павлівну
  9. Петренка Даніїла Миколайовича
  10. Решетнік Карину Володимирівну
  11. Слободенюка Джейкоба Сергійовича
  12. Хану Віктора Михайловича
  13. Хану Вікторію Михайлівну
  14. Чумаченко Анну Олександрівну
  15. Чумаченка Сергія Сергійовича
  16. Шкуріну Вікторію Володимирівну
  17. Шкурину Володимира Олексійовича
  18. Чиканчій Анастасію Валеріївну
  19. Садохіну Валерію Георгіївну

З 4-Б до 5-Б класу

  1. Аністратенка Дмитра Олександровича
  2. Бабенко Юліану Юріївну
  3. Бабіча Романа Васильовича
  4. Барбасуру Карину Володимирівну
  5. Городніченко Світлану Олександрівну
  6. Гречкосія Максима Валерійовича
  7. Гречкосій Олександр Віталійович
  8. Ігнатенка Олександру Іванівну

9.   Касяненка Андрія Віталійовича

10. Кірон Інна Володимирівна

11. Коваленко Єлизавета Сергіївна

12. Кочмара Івана Івановича

13. Логодзинського Андрія Олександровича

14. Майстренка Івана Дмитровича

15. Остапенко Емму Сергіївну

16. Решетнік Ангеліну Анатоліївну

17. Рошка Максима Сергійовича

18. Смирного Валентина Павловича

19. Федоркан Діану Олександрівну

20. Чернявську Ілону Юріївну

21. Чумаченка Ростислава Миколайовича

 

 

Про перевід учнів 5-8,10 класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 5-8, 10 класів:

           з 5-А до 6-А класу

  1. Бобошко Інну Сергіївну
  2. Бобошко Лесю Іванівну
  3. Бобошка Миколу Миколайовича
  4. Бобошка Павла Валерійовича
  5. Бондарюк Марію Вікторівну
  6. Дрібноход Діану Андріївну
  7. Зенченка Максима Тарасовича
  8. Коваленко Анастасію Валеріївну
  9. Комнатного Богдана Івановича
  10. Копайгородського Богдана Івановича
  11. Купріянову Анну Віталіївну
  12.  Маленко Софію Вадимівну
  13.  Решетник Лесю Миколаївну
  14.  Самотой Ліану Василівну
  15.  Ткаченка Артема Геннадійовича
  16.  Чернявського Костянина Анатолійовича
  17.  Шкуропата Володимира Євгеновича
  18.   Шкуропата Дмитра Сергійовича
  19. Шкуропата Кирила Володимировича     

з 5-Б до 6-Б класу

  1. Бабіча Давида Васильовича
  2. Гречкосій Аллу Валеріївну
  3. Гречкосій Віталіну Віталіївну
  4. Зелінського Сергія Сергійовича
  5. Іваненко Ольгу Олександрівну
  6. Куліковського О0
  7. лександра Олександровича
  8. Кушниренко Ангеліну Павлівну
  9. Кушніренко Катерину Віталіївну
  10. Лагодзинську Діану Олексіївну
  11. Назарову Марію Яківну
  12. Парамонову Аліну Олександрівну
  13. Парамонову Олександру Олександрівну
  14. Петренко Анну Михайлівну
  15. Тайбан Евеліну Іллівну
  16.  Ткаченко Ірину Віталіївну
  17. Чумаченко дарю Віталіївну
  18.   Шаргородського Олексія Сергійовича
  19. Шкуріну Дарю Андрыъвну
  20. Шутила Дмитра Олександровича

з 6-А до 7-А класу       

  1. Аністратенко Катерину  Сергіївну
  2. Безрукавого Станіслава Андрійовича
  3. Галічину Марію Сергіївну
  4. Іваненко Вікторію Олександрівну
  5. Касьяненко Аліну Олександрівну
  6. Квашу Ангеліну Дмитрівну
  7. Колесніченка Ростислава Валерійовича
  8. Куліковську Олесю Євгенівну
  9. Мишелова Максима Денисовича
  10.  Моргун Олександра Олександровича
  11. Остапенко Інну Сергіївну
  12. Склярова Тимофія Вікторовича
  13. Станєва Івана Руслановича
  14. Ткаченка Анатолія Віталійовича
  15. Фоменка назара Миколайовича
  16. Чумаченко Анну Іванівну
  17. Чумаченко Катерину Юріївну
  18. Чумаченка Олександра Юрійовича
  19. Шавловську Тетяну Миколаївну

з 6-Б до 7-Б класу

  1. Безушенка Данила Віталійовича
  2. Бондарюка Івана Вікторовича
  3. Друбнохода Артема Анатолійовича
  4. Дубову Єлизавету Сергіївну
  5. Комнатну Анастасію Іванівну
  6. Кутаса Олександра Володимировича
  7. Матвеєву Наталію Дмитрівну
  8. Мишалова Станіслава Сергійовича
  9. Морхову Анастасію Ігорівну
  10. Ониська Андрія Юрійовича
  11. Олішевську Ангеліну Олександрівну
  12. Павлову Анастасію Вікторівну
  13. Пишненка Сергія Яновича
  14. Полякова Назара Валерійовича
  15. Сімінченка Ярослава Андрійовича
  16. Сватаненко Богдана Володимировича
  17. Смирного Євгенія Олександровича
  18. Решетніка Артема Вячеславовича
  19. Решетніка Євгена Андрійовича
  20. Чумаченка Іллю Олексійовича  
  21. Шкуропат Еліану Володимирівну 

з 7 до 8 класу                              

  1. Бабіч Емму Василівну
  2. Бобошка Максима Миколайовича
  3. Бобошко Нелю Миколаївну
  4. Бойченко Анастасію Сергіївну
  5. Дрібнохода Андрія Павловича
  6. Заболотну Валерію Володимирівну
  7. Заболотнього Петра Володимировича
  8. Захарченко Анну Олександрівну
  9. Звонкову Крістіну Віталіївну
  10. Захарченка Миколу Миколайовича
  11. Зелінську Ліну Сергіївну
  12. Касяненка Веніаміна Віталійовича
  13. Касяненко Віталіну Віталіївну
  14. Копайгородського Ярослава Івановича
  15. Кузьменка Ігоря Павловича
  16. Кушніренко Анастасію Вікторівну
  17. Іваненко Наталію Олександрівну
  18. Пашковську Анастасію Вадимівну
  19. Полякову Варвару Валеріївну
  20. Пишненка Станіслава Юрійовича
  21. Судака Дмитра Анатолійовича
  22. Тарасенка Олександра Олександровича
  23. Чернявського Євгенія Юрійовича
  24. Чумаченко Анастасію Іванівну
  25. Чумаченка Едуарда Олександровича
  26. Чумаченка Євгенія Романовича
  27. Шавловського Максима Миколайовича
  28. Шкурину Катерину Володимирівну
  29. Решетнік Тетяну Володимирівну
  30. Сіміненко Вікторію Романівну

з 8 до 9 класу

  1. Аністратенко Карину Віталіївну
  2. Бабіч Вадима Васильовича
  3. Бабенка Кирила Володимировича
  4. Бондарюк Вікторію Вікторівну
  5. Гавриленка Дмитра Олександровича
  6. Городниченка Олексія Сергійовича
  7. Дубову Ольгу Аркадіївну
  8. Дрібноход Софію Андріївну
  9. Догу Володимира Сергійовича
  10. Заболотнього Дениса Олеговича
  11. Зенченка Володимира Вячеславовича
  12. Кутас Ангеліну Павлівну
  13. Куліковську Аліну Олександрівну
  14. Кривошеєва Пилипа Миколайовича
  15. Маленко Раїсу Володимирівну
  16. Остапенка Валентина Сергійовича
  17. Решетнік Іванну Іванівну
  18. Смирну Валерію Валеріївну
  19. Смирного Максима Павловича
  20. Степаненко Анну Сергіївну
  21. Федоркан Каріну Олександрівну
  22. Фоміну Діану Дмитрівну
  23. Чернявську Анастасію Миколаївну
  24. Чумаченка Максима Миколайовича
  25. Шаргородського Назара Сергійовича
  26. Шкуро пата Андрія Євгеновича
  27. Шкуро пат Юлію Тимофіївну
  28. Шутило Даніелу Сергіївну

 

з 10 до 11 класу

  1. Бобошко Еліну Іванівну
  2. Бобошка Філіппа Миколайовича
  3. Грічкосєя Мойсея Михайловича
  4. Дебеляк Марію Петрівну
  5. Діденко Олену Миколаївну
  6. Дрібнохода Давида Павловича
  7. Дрібноход Ельвіру Русланівну
  8. Дубового Романа Юрійовича
  9. Касяненка Богдана Рувимовича
  10. Коноваленко Карину Олександрівну
  11. Кушніренко Єлизавету Іванівну
  12. Кушніренка Івана Віталійовича
  13. Остапенка Богдана Олександровича
  14. Остапенка Олексія Сергійовича
  15. Решітник Ангеліну Олександрівну
  16. Решетніка Назара Миколайовича
  17. Самотой Маргариту Василівну
  18. Сватаненка Станіслава Сергійовича
  19. Склярова Єлисея Вікторовича
  20. Степаненка Івана Юрійовича
  21. Ткаченка Дмитра Володимировича
  22. Ткаченко Еллу Віталіївну
  23. Ульяновського Михайла Олександровича
  24. Чернявського Дмитра Вікторовича
  25. Чернявського Максима Юрійовича
  26. Шавловського Іосія Миколайовича                  

Про перевід учнів 9-х класів                                            

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», у зв’язку з успішним завершенням навчального року та здачею державної підсумкової атестації

НАКАЗУЮ:

Перевести до наступних класів учнів 9-х класів:

           з 9-А до 10-А класу

  1. Агу Тетяну ікторівну
  2. Бабенко Діану Юріївну
  3. Бабич Анастасію Іванівну
  4. Владиченко Ірину Русланівну
  5. Городниченка Олексія Сергійовича
  6. Гореєва Віктора Леонідовича
  7. Грічкосій Нікіту Сергійовича
  8. Карайван Станіслава Олександровича
  9. Коваленка Артема Валентиновича
  10. Маленко Яну Володимирівну
  11. Морхова Рувима Ігоровича
  12. Пишненко Ліану Юріївну
  13. Пишненка Руслана Яновича
  14. Рошка Анастасію Сергіївну
  15. Слободенюк Діану Сергіївну
  16. Солойденко Вікторію Володимирівну
  17. Смирну Каріну Сергіївну
  18. Смирного Владислава Вікторовича
  19. Чумаченко Анастасію Олександрівну

 

           з 9-Б до 10-Б класу

  1. Бабіч Єлізавету Василівну
  2. Барбасуру Івана Володимировича
  3. Бобошко Олесю Сергіївну
  4. Бондарюк Діану Вікторівну
  5. Городніченко Ольгу Олександрівну
  6. Гранковську Марину Олекксандрівну
  7. Гречкосій Діну Валеріївну
  8. Заболотную Ірину Володимирівну
  9. Зелінського Вадима Сергійовича
  10. Костенка Олексія Олександровича
  11. Костенка Вадима Олександровича
  12. Куліковського Артема Олександровича
  13. Кушниренка Івана Павловича
  14. Лиманського Євгена Юрійовича
  15. Назарова Івана Яковича
  16. Петренка Василя Васильовича
  17. Петренко Інгу Олександрівну
  18. Уляновського Івана Олександровича
  19. Хлєбнікова Сергія Олексійовича
  20. Царенко Марину Іванівну
  21. Чумаченка Віталія Юрійовича
  22. Шкурину Євгенія Олександровича